31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Gül Görmek

Tanım: gül : Gülgillerden, rengi ve kokusunun güzelliği ile bilinen, gül-yağı yapımında endüstride de kullanılan çiçek.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül Görmek; hayırlı, sevindirici  haberlere yorumlanır. Rüyada gül gören, uzaklarda yaşayan uzun zamandır haber alınamayan akraba, dost veya yakınında haber almaya işaret ettiği gibi iyi huylu, güzel ahlaklı, temiz bir erkeğe de yorumlanır. Rüyada evlenmemiş bir bayan Tomurcuk Gül Kopardığını görmüşse, yakın zamanda evlilik ve nikaha tabir edilir. Rüyasında bir erkek Bahçesinde güller bulunan bir evde olduğunu görmüş ise, mesleğinde veya yaptığı işte başarılar kazanacağına, konusunda en iyilerin arasında olacağına, yüksek makama geleceğine rivayet eder. Rüyada Küçük Gonca Gül Gören, şayet çocuk bekleyen bir kadınsa bu rüya kaybedilecek bir bebeğe işaret eder.

Rüyada görülen güller, gül, bazen şansa, kimi zamanda aygına kadar gelen fırsatı veya şansı elinden kaçıracağının habercisidir.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak, rüyayı gören kişi için hayırın işaretidir. Gül toplamak, sağlıklı olmaya esenliğe, huzura, mutluluğa, sağlıklı huzurlu bir ömre, bol kazanç, ağız-tadıyla yaşamaya, rızkının bolluğuna işaret eder. Rüyada Gül toplamak, rızkını toplamaya tabir edilir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül kokladığını görmek, mutluluk veren sevdaya işaret eder. Kişi Rüyasında Gül Kokladığını Görmüşse, o kişi gönlünü vereceği, mutluluğu bir ömür yaşayacağı, hayırlı bir eş bulacağına rivayet eder.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül gören kişi için, uzak bir yere, uzun bir yolculuğa, ayrılığa ve sevdiği bir şeyle arasına girecek mesafeye işarettir.  Rüyada solmuş gül, sevdiği birinden uzaklaşıp araya girecek soğukluğun simgesidir.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı,  yaşanaçak büyük bir üzüntü veya sıkıntının akabinde yaşanılacak mutluluğa ve büyük sevincin simgeler.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmek; rüyada görülen güvercin iyiliğin, dostluğun, gelecek iyi haberlerin, güzelliklerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.