31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Göz Görmek

Tanım: göz : canlılardaki görmeyi sağlayan organ.

Rüyada Göz Görmek

Rüyada göz görmek, çoğunlukla nazar olarak tabir edilir. Kişinin bir çok kişi tarafından beğenilmesi ve imrenilmesi ve kıskanılacak kadar güzel bir kalbe, güzelliğe sahip olduğuna. Bu güzel özelliklere sahip olmayan insanlar tarafından kötü gözle görülür. Rüyada göz görenin, yıldızının da aşağıda, düşük olduğuna, buna bağlı olarak sıklıkla nazara geleceğine işarettir.

Rüyada görülen göz  aynı zamanda rüyayı gören kişinin,  inancı ile yorumlanır. Kişi Allah’ın yarattığı kullarına, kendi gözünden bakmasını becere bilen, karşısındakinin yerinde kendisini göre bilen, karalarını ve yargılarını ona göre yapan, temiz kalpli biri olarak değerlendirilir. Karşındakinin yerine en pati yapa bilen, herhangi bir kınama, ayıplama yapmadan önce, kendisinin gözünden değerlendirmesine işarettir.

Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada kişiyi  göz göze gelmiş ise, kendi hayrına olan hayırlı yeni bir aşk yaşamasına işaret eder.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada insan mavi göz görmesi, bu rüyada işaret eder. Rüyada mavi göz görmek, temiz bir sona ve mutluluğa aynı zamanda iyi bir evliliğe rivayet eder.

Rüyada Göz Renginin Değiştiğini Görmek

Rüyada göz renginin değiştiğini görmek, bu rüya bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada Gözlerin renk değiştirerek yeşil olduğunu görmek, yapılan iyi işlere, Gözün siyah olduğunu görmek, yoksullukla geçecek kötü, sıkıntılı günlere işaret eder. Gözlerinin kırmızı olduğunu gören, hayatını altüst edecek zor zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Göz Çıkması Görmek

Rüyada gözün çıkması, kişinin sağlığındaki bozulmaya ve yakalanacağı hastalığa yorumlanır.  Olumsuz olarak da yorumlanan rüyada göz çıkması, maddi kayıplara, edilecek ağır para kaybına işarettir. Rüyada tek gözlü olduğunu görmek ise, rüyada göz çıkması ile aynı yorumlara sahiptir.

Rüyada Morarmış Göz Görmek

Rüyada göz morarması, rüya sahibinin konuşulan herşeyi ters anlayıp, alınganlık göstermesine, yanlış anlamaları sonucunda yakınında olan insanlarla sürekli bir tartışma içinde olacak demektir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmek; rüyada görülen güvercin iyiliğin, dostluğun, gelecek iyi haberlerin, güzelliklerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.