31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / G Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Gemi Direği Görmek

Rüyada Gemi Direği Görmek

Tanım: gemi direği : Yelkenli bir teknede amacı yelkenleri taşımak olan dikey çubukğa verilen ad.

Rüyada Gemi Direği Görmek

Rüyada gemi direği görmek parasal olarak güçlü olan bir kişiden yardım görecek olma ile tabir olunur.

Rüyada Gemi Direğinin Yıkılması ve Harap Olması

Rüyada gemi direğinin yıkılması ve harap olması, kaza, musibet ve sıkıntıların başından eksik kesilmeyeceğine ve üzüntü durumu ile tabir edilir.

Rüyada Gemi Direğine Tırmanmak

Rüyada gemi direğine tırmandığını görenhayallerinin ve arzuların arkasından gitmeye ve onlardan vazgeçmeyerek arzularına ulaşması ile tabir olunur.

Rüyada Gemi Direğinin Kırıldığını Görmek

Rüyada gemi direğinin kırıldığını görmeksıkıntılı ve elemli günlerin kapıda olmaya bazı ölümlerin yaşanmasına delalettir.

Rüyada Gemi Direğine Tutunmak

Rüyada Gemi Direğine Tutunduğunu gören kişiRüyada gemi direğine sıkıca tutunduğunu görmek iş dünyasında başarılı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya yorumlanır.

Rüyada Gemi Direğinden Düşmek

Rüyada gemi direğinden aşağıya düşmekmaddi ve manevi olarak problemler yaşamaya bunlardan zaman içinde kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Gemi Direği görmek

Rüyada gemi direği görmekmevki sahibi olmaya işlerinde kazancının yükselmesine tasfir edilir. Bazende Rüyada gemi direği görmek etrafında sevilen saygı duyulan bilinç sahibi bir kimse olma yolu ile yorumlanır. Aile ve özel hayatında huzurlu ve sevinçli olma ile yorumlanır.

Rüyada Gemi Direğinin Yüksek Olduğunu Görmek

Rüyada gemi direğinin yüksek olduğunu görmek, iyi ve güzel bir ahlak mutlu olmaya ve istediklerini elde etme ile tabir olunur.

Rüyada Gemi Direğinin Eğrildiğini Görmek

Rüyada gemi direğinin eğrildiğini görmek, her işinin aksi gidecek olmasına ve maddi veya manevi olarak büyük kayıplar oluşması ile yorumlanır.

Rüyada Gemi Direğine Çıkmak

Rüyada gemi direğine çıkmak, arzu etmek istediği bir şey için tüm olan gücü ile çalışmaya ve akabinde onu elde edecek olmaya ve iyi bir sona ermeye işaret. eder.

Rüyada Gemi Direği Yapmak

Rüyada gemi direği yapmak, azimli ve kararlı bir yapıya sahip olmaya bu sayede olmayacak gibi düşünülen her şeyin olması ile mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Geminin Direğini Görmek

Rüyada geminin direğini görmek, verilen öğüt ve nasihatlere kulak asmaya, onlardan ders çıkarmaya ve hayatını idame etmeye sıkıntılarının son bulmasına yorumlanır.

Rüyada Gemi Direği Tamir Etmek

Rüyada gemi direği tamir etmekitibar ve mevki sahibi olan bir kişi ile dost olmaya ve ondan gelecek olan yardım eli ile esenliğe kavuşmaya tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmek; rüyada görülen güvercin iyiliğin, dostluğun, gelecek iyi haberlerin, güzelliklerin, …

2 Yorum

  1. Rüyamda berrak denizde bir yelkenli ile giderken geminin diregi kırılıyor, elime bir keser alıp geminin direğini tahta çivilerle tamir etmeye başlıyorum. rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim.

    • Hayatınızda ters giden birşeylerin olduğuna, hayatınızı sıkıntıya sokan bu hatayı düzeltmek için çaba göstermenize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.