31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / F Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Felak Suresini Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak Suresini Okuduğunu Görmek

Tanım: Felak Suresi : Kur'an'ın 113. suresidir.

Rüyada Felak Suresini Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak suresini okumak, Allah katında sevilen bir kul olunduğuna  ve yaptığı her işinde başarıya erişileceğine rivayet eder. Felak suresi okuduğunu görenin yolunda engelleri olmayacağına, ayağı taşa gelmeyeceğine, yolundaki engellerin olmadığına, işlerinin yolunda olmasına, çevresinde kendisine saygı duyup hürmet gösteren insanların eksik olmayacağına, felak okuyan kişinin günahlarından arınmış, yaşantısı, davranışları, tavrı ve tarzıyla uyumlu yaşamasına tabir edilir. İslami yorumcuların her yönden hayra yorumladığı rüya, bekar birisi için, hayırlı eşe işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Ticaretle uğraşan kişi için, kazancının bol olacağını, ailesi, çevresi ile büyecek işine, hanesindeki berekete, bolluğa, huzura tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Okunduğunu Görmek

Rüyada Felak suresini okumak; sıkıntılı ve derdi olan kişiler için; sıkıntıdan çıkılacak feraha ve aydınlığa, arzu ve isteklerine tez zamanda kavuşmasına tabir olunur. Günahkar olan kişi için; günahlarından uzaklaşmaya,  rüyasında felak suresini başka birinin okuduğunu duyanın; uzun zamandır yoldan çıkması ve Allaha karşı isyanlarından kurtuluması, tövbeye gelmesine, hidayete ermesine, dogru bir hayat sürmesine işarettir. Manevi yönden, rahatlayıp, huzur bulması hak yoluna dönmesine tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Görmek

Rüyasında yazılı Felak suresini gören kimse, hatalarının farkına varmasına günahlarındandan pişman olmasına Allah huzurunda af dilemesine, bu rüyayı gören kişiden ailesi, çevresi, anne, babasının kişiden razı olmasına hayır dualarını eksik etmeyeceğine, bu kişi hayır işlerinde elinden geleni esirgemeyeceğine, işleyeceği hayırlar, merhametli kalbi olacağına tabir edilir. Felak suresi görmek, hatalarından uzaklaşan kişinin, kazancının artmasına, servet sahibi olmasına yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek Rüya sahibinin, felak, nas okuduğunu gören, korkularından emin olmasına, zekası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.