31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / F Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Tanım: fare yemek : Sıçangiller familyasından sıçandan küçük, küçük vücutlu, ön dişleri sağlam kemirgen bir memeli hayvan.

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada fare yemekle aynı anlama gelir. İş hayatında yapılan işler sayesinde büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibi, kendisini çekemeyen , onun zor duruma düşmesi için ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmayan rakiplerini teker teker alt edeceğini ve işlerinde ortaya çıkan sorunları yok edeceğini belirtir.

Rüyada Ekmek Arası Fare Yemek

Rüyada yenilen fare genellikle kişiye zarar veren hasımlarını alt etmeye yorumlanır. Fakat şu da var ki rüyanın yorumu rüyanın bütünü içinde değişe bilir.

Rüyada Ekmek Arası Fare Yemek, iş hayatında uzun zamandan beri rakipleri ile boğuşma, onların verdiği zararları ortadan kaldırma ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibi, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyimler sayesinde yakın zamanda alt edeceğine ve büyük sorunlardan bu sayede kurtularak rahat bir nefes alabileceğine delalettir. Aynı zamanda, çok sevimli olmayan, hep kötülükler peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olacağını söylemektedir.

 

Rüyada Fare Eti Yemek

İş hayatında zor zamanlar geçiren ve büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibi, uğradığı zararı ortadan kaldırma, sorunlarına çözüm bulma ve yaşadığı stresten kendisini kurtarma için sevimsiz, kendini beğenmiş, kötü düşüncelere sahip ve hiç hayır sever olmayan bir kadından yüklü miktarda yardım göreceğine ve ilerleyen günlerde aldığı bu yardımdan ötürü pişman olabileceğini tefsir eder.

Rüyada Fare Yedirmek

İş hayatında düşmanlık yapan kişilerin oyunlarını boşa çıkaran rüya sahibi, uğradığı zararları resmi yollara müracaat ederek rakiplerinden karşılayacağı ve yaşadığı zor zamanları bu şekilde telafi edeceğini söylemektedir.

Rüyada Kedinin Fare Yediğini Görmek

İş hayatında büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin yardımına, iş konusunda deneyimli olan birisinin geleceğini ve birlikte rakipleri ile rahat şekilde yeneceklerini ifade eder.

Rüyada Fare Kuyruğu Yemek

Rüyada fare kuyruğu yemek, kişi rüyasında fare kuyruğunu yediğini görmüş ise, yapılan bir işten elde edeceği küçük bir paya tabir edilir. Şayet rare kuyruğunu bir başkası yemiş ise, rüya sahibinin gelirnden küçük bir bölümü elde etmesine, veya rüyada fare kuyruğu yemek bir kötülüğkten görülecek azami zarara işarettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek Rüya sahibinin, felak, nas okuduğunu gören, korkularından emin olmasına, zekası …

1 Yorum

  1. Ben rüyamda kızımın fare yediğini gördüm ama ne kadar araştırmada yapsam bulamadım ne olur yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.