31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / F Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Tanım: Fare ısırması : Farenin insanın herhangi birini kemirmesi, dişlemesi.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüyada Fare Isırdığını Görmek, bir çok İslami yorumcu tarafından farklı şekilde yorumlanır kimi yorumcular bol rızka, diye yorumlarken, bazı yorumcular ise fitne bir kadına ve ara bozucu insan olarak tabir etmiştir, bazı yorumlarda ise hayırlı bir kız evlada işaret ettiği yorumlanır. Rüyanın görülmesi kişinin hayatı ve yaşantısı ile alakalıdır. bu bakımda rüyaların yorumları kişilere göre farklılıklar göstermektedir.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Kişi rüyasında kendini fare ısırdığını görmüşse: kazançlı bir iş fırsatını veya kariyerinde, eğitim hayatında ki güzel fır fırsatı kaçıracağına yorumlanır. Veya beklediğiniz bir yardımı alamayacağınıza işarettir. Kişi için hayatında yaşayacağı büyük zorluklara ve bu beklemediği durum karşısında canının sıkılacağına üzüntü yaşayacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcuları ise fare ısırmasını: Mal kaybı yaşayacağınıza veya hırsılık olayıyla karşılaşacağınıza kayıp yaşayacağınıza, borçlanacağınıza ve bu nedenle engelleneceğinize yorumlanır fakat başka bir yoruma göre çıkmayı düşündüğünüz iş seyahatinin iptal olacağına da yorumlamışlardır. 

İslami rüya tabircilerinden Kirmani’ ye göre: İşinizle ilgili sıkıntı, borca girmenize ve elinizde olan malları kaybedeceğinize, kayıplarınızı aza indirmek için geri plana çekilip kaybettiğiniz mallar ve iş yerinizi en az zararla kapamak için borç para istemeye, iş planlarınızı ileri ki bir zamana atacağınıza tabir edilir. Aynı zaman da Rüyada fare ısırığı görmek, ev halkından veya akrabalarınızdan birinin hastalığına işaret eder.

Rüyada Kulağını Fare Isırması (Kemirmesi) 

Rüyada kulağını fare Isırması (kemirmesi): Kişinin kötü laflar duyacağına ibret verici duyacağı sözlerden kendinize pay çıkaracağınıza yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek Rüya sahibinin, felak, nas okuduğunu gören, korkularından emin olmasına, zekası …

10 Yorum

 1. Mahkeme salon dayım hakimle konuşuyorum ve işaret parmak boyuk bir lâm faresi ısırıyor aceba nedir?

  • Nermin hanım, rüyada mahkeme salonunda işaret parmağınını laam faresi ısrdığını görmeniz, devam eden bir konuda sizin kendi haklılığınızı ıspatlamaya çalırken veya size ait olan bir şeyi almaya çalışırken size sinsi oyun kuran bir kadına ve sizin göreceğiniz bir zarara tabir edilir.

 2. Merhaba rüyamda arabada ailem ile gidiyoruz bir fare elime yapışıyor ve kemirmeye başlıyor canımın acıdığını dahi hissettim daha sonra ondan kurtulmamın zor olduğunu düşünüyorum arabayı yavaşlatıyoruz onu arabadan indirip hızla ordan uzaklaşıyoruz aceba nedir ?

  • Sude hanım, rüyada aileyle arabayla eve gider iken elinize fare yapışıp kemirmeye başlaması ve sizin o fareden kurtulmanızın zor olduğunu düşünüp, arabadan inip hızla uzaklaşmak, bir kadın tarafından size atılan iftira veya doğru olmayan dedikodudan,ailenizle birlikte dedikodudan kurtulmak için çabalarınıza işarettir.

 3. Merhaba rüyamda arkadaşlarımla salonda otururken fare tıkırtısı sesi duyuyorum ve fareyi arkadaşlarımla aramaya başlıyoruz fare kaçışırken bana karanlıkta benim üstüme sıçrıyor ve sağ kolumdan ısırıyor sinek ısırığı gibi kızarıp kabarıyor çok azıcık da iğne ucu kadar bi kan çıkıyor rüyamın tabiri nedir sıkıntılı bir dönemden geçiyorum yorumlarsanız çok sevinirim. teşekkürler.

  • Buse hanım sizi gizliden gözetleyen fesat bir kadının varlığına ve o kadını sizin farketenize, farkedildiğini anlayan fesat kadının sizi acıtacak davranışlarda bulunacağına ve sizin bu kadının yaptığı kötülükden çok az bir zararla kurtulmanıza ve size yapılacak kötülüğe yakınlarınızda şahit olacağına yorumlanır.

 4. Merhaba rüyami yorumlarsaniz cok sevinirim rüyamda çok fare vardi evde kuçuk siyah kavanoza yigdim hepsini gordum kaçmak istiyorlar su doktum kaçamasinlar sonra gordum boguluyorlar acidim kapagi açdim bri eve kaçti ben kavanozu alıb bahçeye gitdim fareleri bahçeye birakicaktim kavanozun kenarini tutdugum elimin işaret parmagini isirdi fare iki kez zor kopardim parmagimdan

  • Rüyanızda gördüğünüz farenin çokluğu, farelerin kavanozda olması ve farenin parmağınızı ısırması, öncelikle bolluk bereket ve bir hamilelelik aynızamanda sizin hayatınızdaki bu olumlu gelişmeleri kıskanan fesat kadının varlığına işarettir.

 5. Rüyamda otlarla kaplı bir bahçenin merdiveninden çıkarken birden büyük bir fare sağ ayagimin topugundan ısırdı artık yerlere vurarak çıkartım ayağımdan acaba anlamı nedir?

  • Sevgili Esra yeşil bahçe muradınız demek merdivenlerden çıkmanız yükselmenize ayagınızı ısıran fre ise sizi engellemeye çalışan bir kişiyeve sizin ondan kurtulmnıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.