31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Fare Görmek

Tanım: fare : Fare birçok çeşidi olan kemirgengillerden beyaz, gri, siyah veya kahverenginde olan zararlılardır.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek; rüyada görülen fare kötüye, sağlığa, maddi açından kayıpların işaretçisidir.

Örneklendirecek olursak, çalışma hayatındaki başarısızlıklar, sağlık sorunları, evin içinde dolaşan fare, rüyayı gören kişi için, yaşayacağı maddi kayıpların sembolüdür. Rüyada fare, aynı zamanda haset, kötü huya sahip kadın olarak yorumlansada çok fareyi bir arada görmek bol rızkın işaretçisidir.

Rüyada Evde Farelerin Gezdiğini Görmek

Rüyasında kendi evinde farelerin gediğini gören kişinin evindeki bolluk bereketin olacağına rivayet eder. Bu rüya bazende kişinin yıl boyunca bereketi, ucuzluğu yakalayacağına işaret eder. kişi rüyasında fareyi yerinden çıkarken görmüşse, kazancının ve rızkının azalacağına tabir edilir. Gündüz uykuda görülen fare, rüyada fare devamlı dolaşıyor geziyorsa, uzun sağlıklı bir yaşama işarettir. Fare evde bir yeri kemirip oyarsa, eve girecek hırsıza yorumlanır. rüyada fare yakaladığını veya bir faresinin olduğunu görmüş ise, bu rüyada kötü huylu, fesat bir kadına yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, kötü niyetli, çirkin emelleri olan bir insana karşı kazanılacak zafere işarettir. Rüyada öldürülen fare, sinsi, küçük planlarla zarar vermek isteyen bir insanın var olduğuna yorumlanır. Kısaca fare, küçük hesapları olan sinsi bilinmeyen düşmanın işaretçisidir. Rüyada Fareye Taş veya ok atmak, kötü özellikleri olan bir hanımın arkasından konuşmak yada kötü bayanla birşeyler üzerine sohbet etmeye işaret eder.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, rüyayı gören kişinin, bir bayanı pusuya düşürerek, o hanımdan faydalanacağına yorumlanır. Bu rüya bazen da, kişiye kötülük edemeye çalışan, rüya sahibinin arkasından sinsi işler çeviren bir kişiyi fark ederek zararsız hale getirileceğine ve o kişiden gelebilecek tüm zarar, ziyanından zarar görmeden kurtulmasına yorumlanır. Bazı rüya âlimleri,  fare yakalamak, kişinin etrafında bulunan, yararı olmayan insanlardan kurtulmaya, faydası olmayan işleri bırakmaya, faydalı işlere yönelmeye, faydalı olmasına yorumlamışlardır.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyasında ölü fare gören, kişinin güçlü, eli-kolu uzun, geniş çevresi olan bir düşmanının varlığına yorumlanır. Ölü Fare, kendini saklayan içten içe düşmanlık besleyen yakaladığı ilk boşlukta, zarar vermek için bekleyen güçlü bir düşmana yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek

Rüyada Felak Nas Okuduğunu Görmek Rüya sahibinin, felak, nas okuduğunu gören, korkularından emin olmasına, zekası …

2 Yorum

  1. Gecenlerde bende ruyada fare gormek konusuna bakiniyordum bir cok kisi degisik yorumlarda bulunmus biruya sitesinin yorumunu begendim ruya tabirleri icin artik burdayim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.