31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / D Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Tanım: dua okumak : Dua, Allah’a yükseliştir. O’nun huzurunda duruş şekli.

Rüyada Dua Okumak Görmek

Rüyada dua okuduğunu görmek, rüyada dua ettiğini gören kimsenin hayırlı olaylarla karşılaşacağı rivayet edilir. Rüyasında dua ettiğini gören kişi tüm sorunlarından , yaşadığını sıkıntılı durumlardan, problemlerinden, sağlık sorunlarından kurtulacağı rivayet edilir. Kişinin rüyasında dua okuduğunu görmesi içinin ferahlayacağına,  esnaf ise işlerinin açılacağına, bekar ise  hayırlı kısmetleri  olacağına işaret eder.  Alimler Rüyada Dua okumanın rüya sahibine hayır, şans ve bereket getireceğini tabir etmiştir.

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Rüyasında dua okumak, dua okuduğunu  gören kişinin hasta ise şifaya kavuşacağına, İbadetlerini hakkıyla yerine getiremiyorsa bundan sonra eksiksiz yapacağına alamettir. Dua okuduğunu gören kişi için, çevresindeki kişilere iyilikler yaparak hakkın rızasını kazanacağı fırsatların çıkacağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüyasında el açarak dua ettiğini gören kimse günahkar ise günahlarından tövbe etmeli, daha dikkatli davranmaya başlamalıdır.

Rüyada Nas Suresini Okumak

Rüyasında Nas Suresini okuduğu gören kişinin tüm şerlerden korunacağı rivayet edilir. Çevresindeki kötü niyetli insanların ona vereceği zararlardan sakınacağı,  karşılaştığı her türlü durumsa şansın onsan yana olacağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüyasında Nas Suresi okuduğunu gören kişi yüce Rabbimizin izni ile tüm kötü niyetli insanlardan korunur.

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Rüyasında Fatiha suresini okuduğunu gören kişi, hayırlı olaylarla karşılaşacağı söylenebilir. Fatiha süresini rüyasında okuyan kişi için bu çevresindeki insanlardan iyilik göreceğine işarettir. Rüya sahibinin iyi insanlarla karşılaşacağı ve  rızkının artacağı rivayet edilir.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak rüya sahibinin dürüst ve hakkaniyetli bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada okunan kuran her zaman hayra yorulmalıdır.

Rüyada okunan ve edilen dualar insanın iç dünyasındaki boşluğun, itikat-sizliğin azalmasına ve Allah’a karı olan inancının güçlenmesine işaret etmektedir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada Kırılan Diş Görmek Rüyada diş kırılması, kötü bir haberin işaretçisidir. Rüyada kırılan diş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.