31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Dil Görmek 

Tanım: dil : Ağız boşluğunda yer alan ve tatmaya, yutkunmaya, sesleri şekillendirmeye yarayan, etli, uzun, devinimli et parçası, tat alma organı.

Rüyada Dil Görmek 

Dille ilgili görülen rüyalarınızı yazarsanız bizlerde yorumlarını sizler için araştırır yaparız. Rüyada Dil Görmek Yorumları mızın dışında farklı şekilde görmüşseniz yazmanız halinde en kısa zamanda yorumlanacaktır.

Rüyada Dil Görmek

Rüyada görülen dil, rüya sahibinin sahibinin tercümanı ve kendini anlata bilmesi, işlerini yürü-tendir. Dil insanın en çok hata yaptığı bir organıdır.

Rüyada görülen dil: anne sütü emen çocuk, güzellik, iyilik veya hilekar, sahtekar bir insanla tabir edilir. Aynı zamanda dil, Ev işlerini görmek ailesine yardım etmek için tutulan yardımcıya veya işçiye, çocuk bakıcısına, meyvesi veren ağaca,  kötü bir düşmana veya rüyayı gören kadınsa: Hamile kalmayan kadına, veya onun söyleyeceği bir söz, süpürülmüş çöpe, hayırlı rızka, bir gömü veya tarihi eserleri aramayan ve yerlerinden çıkaran kimseye yorumlanır. Veya suçlu insanların, kontrolünü sağlayan koruma görevlilerine, ceza evlerinde çalışan hizmetlilere işaret eder. Kanıta ve gidişata ve yorumlanır. kisinin dili, kalemi yerindedir.

Rüyada Dilini Hareket Ettirmek

Rüya sahibi için büyük bir hata yapacağına delalet eder.

Rüyada Dilinin Uzadığını Genişlediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, güçlü ve kudret sahibi olacağına düşmanlarını yeneceğine yorumlanır.

Rüyada Biriyle Kavga Ederken Dilinin Uzadığını Görmek

Rüyayı gören kişi, ahlaksız , terbiyesizce laf söylediğine işarettir. Veya kişinin edebiyatta kendi gibi edebiyatçı olanlardan üstün olduğuna işarettir.

Rüyada İki Dili Olduğunu Görmek

Rüya sahibinde var  olan ilim, sağlığı ve bu yönde bilgisi artar, aynı zamanda düşmanlarını mağlup eder.

Rüyada Dilin Tutulması

Rüya sahibi rüyasında dilinin tutulduğunu konuşamadığını görmüş ve hiç konuşamıyorsa, hasta olacağına yorumlanır, bakıma muhtaç olacağına yorumlanır.

Rüyada Dilinde Siyah Kıl Büyüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin tez zamanda karşılaşacağı bir kötülüğe yorumlanırken, Beyaz kıl çıkması Daha ileri bir zamanda karşılaşacağı bir kötülüğe işarettir.

Dilinin Gökyüzüne Uzadığını Görmek

Kişiye edilen eziyet, işkence sebebiyle özgür bırakılmasına yorumlanır.

Rüyada Dilini Kaybettiğini Görmek

Rüyada dilini kaybeden kişi çocuğu ölür veya ağır bir hastalığa yakalanacağına yorumlanır. bazı yorumcular bu rüyayı gizlenecek bir sırra yorumlamaktadır.

Rüyasında Dilinin Kesildiğini Görmek 

Rüya sahibi için mahkemeye sunduğu delilerin boşa çıkacağına ve kişi zor durumda kalacağına yorumlansa da  bazı yorumcular  rüyada dili kesilenin: kalbi geniş, sabırlı ve doru karar veren adaletli kişi olacağına tabir etmişler

Rüyada Karısının Dilinin Kesildiğini Görmek

Kişinin eşinin veya evleneceği kişinin namuslu, doğru ve düzgün temiz kalpli bir eşi olacağına yorumlanır. Erkek rüyasında karısının , kocasının yani kendisinin dilini kestiğini görmüşse:Karısının kişiye şaka yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yoksulun Dilinin Kesildiğini Görmek

Saf bir erkeğin birine birşeyler verip ve ona birşey verdim diye konuşulmasını yasaklar.

 Rüyada Dilinin Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibi için: akrabalarına, çocuklarına, eşine veya akrabalarının başına gelecek kötülüğe bağlı olarak, ismi geçen insanlardan sevgisini ve yardımlarını kesmesine yorumlanır. Bazen ise bu rüya kişinin rızkının, kısmetinin kesileceğine ve kazancının kapanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Dilinin Kara (siyah) Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi için: Kendi milletine, kendi ırkına, devletine karşı açtığı bir davada galip geleceğine, kişi şayet çevresi tarafından kötü olarak biliniyorsa, o kötü insanın aynı zaman da yalan söylediğine yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada Kırılan Diş Görmek Rüyada diş kırılması, kötü bir haberin işaretçisidir. Rüyada kırılan diş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.