31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Deprem Görmek

Tanım: deprem : Başladığı noktası yerin derinlerinde, içinde bulunan, yerkabuğu katmanlarının kırılıp yer değiştirmesi, yanardağların lav püskürme durumuna geçmesi gibi doğal bir nedeni olan yerkabuğu sarsıntısı.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada Deprem Olurken Görmek

Kişi Rüyada deprem olduğunu görmüşse, rüya sahibinin yaşantısında çeşitli farklılıklar olacağına ve rüyayı görenin hayatının beklemediği bambaşka yerlere gideceğine yorumlanır. Kişinin hayatında Sürpriz gelişmelere, yeni köklü değişikliklere ve kararlara yorumlanırken rüya sahibinin geleceğini değiştirecek hayırlı adımlar atacağı manasında da gelir. Kişinin Rüyada deprem olduğunu görmesi, hiç beklenmedik ve spontene yaşanacak olaylara yorumlanır.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüya sahibinin Rüyada deprem olduğunu hissetmesi veya depremin olduğunu görmesi aynı manaya yorumlanır fakat rüyayı gören şahıs hayatı ile ilgili projelerinin ve planlarının dışında kalan, kendi isteği ve arzusu dışında kalan ani den kendi kendine gelişen olaylar sonucu oluşacak hayırlı şeylere yorumlanır. Kişinin hayat şartları ve yaşamına bağlı gelişmeler olduğu için kişiye göre bu rüya farklı yorumlanabilir. Rüyada depremi hissetmek, rüya sahibi için, yeni girişmlerde bulunarak hayatında yapacağı köklü değişikliklere ve ailesinden, dostlarından alacağı destekle istediği hedefe yavaş ama emin olraka kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Deprem Olurken Dua Okumak

Rüyada zelzele olduğunu görmek ve dua okumak, rüya sahibi kişinin, hayatında yapmak istediği büyük yeniliklerin çok fazla hayırlı işlere vesile olacağına, çok yeni ve büyük projeler yaparak herkes tarafından sevilip saygı göreceğine yorumlanır.

Rüyada Zelzele (deprem) Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanan kişi, kendi işinde gerçekleştireceği köklü ve büyük yenilikleri kişinin başına bela getireceği, çok büyük sorunlarla karşılaşacağı aynı zamanda tedavisi zor bir hastalığa yakalanacağı uzun süre bu durumdan kurtulamayacağına yorumlanır.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören insanın, sosyal hayatında ve iş hayatında aşırı iyi atılımlar yapacağına, mal,  para ve mülk hakkında aşırı iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok aşırı büyük ve saygın birisi olma yolunda ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Büyük tesir yaratacak bir haberin duyulması manasına gelir. Duyanları ilk etapta rahatsız edecek ve endişeye düşürecek sonra da etkisi gittikçe azalacak, kişiler sebebi ile da kabullenilecek bir haber anlamına gelir. Rüyada evde zerzele olduğunu ve yıkılan duvarları görmek, başlanılan bir işin ilerleme sürecinde tıkanması itibarı ile yarım kalmasıdır. Rüyada evde zerzele esnasında yangın çıktığını görmek, ailede yahut işinde yeni bir sürece girileceğine bundan ötürü yaşanacak sancılı günlere yorulur.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Kazanmak için herşeyi kabul edip göz almaya bu nedenle hedefler üstünde daha sıkı çalışmaya, büyük zahmetler ve eziyet çekmek ile tabir edilir. Rüyayı sahibinin bu zorlu mücadelede varlığını ispat ederek kararlılığı hakkında çevresindekilere kendini göstermekte başarılı olacağına işaret eder. Rüyada depremden kurtulan bireyler görmek, kalabalıkların toplanmasına ve deyim yerindeyse çevredekilerin seyre gelmesine sebep olacak toplumsal bir olayın gerçekleşmesine yorumlanır.

Rüyada Büyük Deprem Olduğunu Görmek

Kıza bir zaman içinde halkın günlerce üstünde konuşacağı bir olayın yaşanması ve herkesi ilgilendiren olayın karara başlanmasına yorumlanır.

Rüyada Depremden Herkesin Kaçmaya Çalıştığını Görmek

rüya sahibi kişinin bir tavsiyede bulunmasına ancak bu önerinin insanlar tarafından dikkate alınmaması ve öneriyi dikkate almayan insanların büyük pişmanlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Depremde İnsanların Öldüğünü Görmek

Yaşanacak bir olaydan bir çok insanın etkileneceğine ve üzüntü yaşayacağına yorumlanır. Bir büyüğün vefatı veya büyük bir iş yerinin kapanması gibi.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyayı gören şahsın çok sevdiği yakın dostu veya akrabasının evliyse boşanacağına bekarsa yaşayacağı bir kötü bir olaya yada kişilerle ilgili dedikoduya işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki yakınlarıyla alakalı olumsuz olaylara yorumlanır.

Rüyada başka birinin evinde deprem olduğunu ve evin yıkıldığını orada bulunan kişilerin göçük altında olduğunu görmek:

Yaşanacak bir trafik kazasına veya bir iş kasasına ve kazadan zara görmeye işaret eder.

Rüyada bir başkasının evinde deprem olduğunu görmek ve ortalığın toz duman kapladığını hiç bir şeyin görülmediğini görmek:

Geleceğe yönelik yapılması gereken bir takım işlerin netlik kazanmaması hissine kapılıp karamsarlığa düşmeye işaret eder. 

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek

Kişinin çok iyi niyetli olmasına ve bu iyi niyetlerinin sonucu zarar göreceğine ruh sağlığının bozulacağına küsüp daralacağına, yaptığı yardım ve hayrın aynı zamanda yaptığı duaların suistimal edileceğine işaret eder.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu ve Caminin Yıkıldığını Görmek

Allah için yapılacak bazı işlerin kötü ve kötü niyetli kimselerin suistimal edileceğine işaret eder. Rüyada camide bulunduğu sırada deprem olduğunu ve minarenin yıkıldığını görmek, cami İmamının ya da kendisine sığınılan ve inanılan, güvenilen saygıdeğer bir büyüğe gelecek belaya delalet eder.

Rüyada Evin içindeyken Deprem Olduğunu Görmek

Kişi Rüyasında evde uyurken depremin olduğunu görmüşse, rüya sahibi için; Farkında olmadığı kendisiyle yada yakınlarıyla ilgili bir konudan haberdar olacağına yorumlanır.

Rüyada Evinde Duş Alırken Deprem Olduğu Görülmüşse

Rüya sahibinin önemli bir mevzuda yapması gerekeni unutması ve bu durumdan dolayı düşman sahibi olacağına işaret eder.

 Rüyasında evinde eğlenirken veya radyo, televizyon dinlerken deprem olduğunu görüşse;

Şahsın neşesinin yerinde olduğu bir anda neşesini kaçıracak bir olay içinde kalacağına canının çok sıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Kâbe’ de Deprem Olduğunu Görmüşse

Rüya sahibi halk arasında ve kendi tarafından çok sevilen hal kahramanı sayılan nitelikli ve bilge bir büyüğün öleceğine bu haberi alan ve kendisi ve sevenlerinin büyük üzüntü yaşayacağına cemaat tarafından çok dua edileceğine vefat eden kişi rüya sahibi ve sevenleri tarafından her zaman iyi anılacak ve dualar alacağına tabidir.

Rüyada Kâbe’ de Depremden İnsanların Kaçtığını Görmek

Sevilen bir insan için çekilen zahmet, verilen emeğin boşa çıkacağına, birlikte girilen uzun yıllar sonunda ayrılık yaşanacağına, kıymet bilmez bir insanla muhatap olunacağına, bu insanla yapılmış olan iş ortaklığında büyük zarara uğranılcağına rüya sahibinin, büyük hayal kırıklığı ve bu duruma çok üzüleceğine yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada Kırılan Diş Görmek Rüyada diş kırılması, kötü bir haberin işaretçisidir. Rüyada kırılan diş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.