31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Demir Görmek

Tanım: Demir : Doğada bulunan insanlar tarafından çok kullanılan bir element.

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek; kişinin sağlığına, zihin açıklığına,  cüssesi iri, güçlü kuvvetli kişilere, soğukanılığa, olaylarar karşısında metanetini yirimeyen metin kişiye, kaybettikleri karşısında direncini yitirmeyen metanetini koruyan zatın kendisini çabuk toparlayıp işine hatalarından ders alarak kaldığı yerden devam etmeye tabir edilir. Kişiliği ve sağlam karekteri, olaylara mantıklı yaklaşımı sayesinde karşısına çıkan kötü olaylar sonucunda yaşayacağı sıkıntıları kendi başına gögüsleyecek kadar  güçlü olmasına, sorun ve sıkıntılarını kimseyle paylaşmayacak kişiliğine, deyim yerinde ise kendi göbeğini kendisi kesecek kadar dayanaklı kişiye, hayati önem taşıyan bir soruna tabir edilir.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Rüyada demirçubuk gören kişinin, sağlam temeller olan bir işe başlamasına, güvenilir, doğru bir gönül ilişkisine işarettir.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada demir parmaklıklar görmek; rüyayı gören kişinin menziline ulaşmak için yaşayacağı meşakkate ve zahmete tabir edilir. Bu rüya kolay elde edilecek şeylerin kolay yoldan olmayacağına, elde etmek istedikleri için çok çalışmasına, emek ve fedakarlık yapmasına işarettir.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüya demir kapı gören kişinin zahir ömründe sırtının yere gelmeyeceğine, rızkı açık, kazancının bol olacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada demir merdiven görmek, kişi emin adımlarla yavaş yavaş yükselmesine, yaptığı sevap ve hayırlarla Allah katında ahiret içinde çalışacağına işarettir.

Rüyada demir merdivenden düşmek; bulunduğu zirveden tepe taklak düşeceğine, işleyeceği günahlarla, Allah katındada da günahkar olacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Kaşık Görmek

Rüyada demir parmaklık gören kişinin, yaşamındaki lüks ve kaliteye düşkünlüğü ve gösterişi sevmesine tabir edilir. Demir kaşığı rüyasında gören kişi sıradan ucuz şeylere itibar etmeyeip, herdaim herşeyin en iyisine sahip olma arzusuna tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada Kırılan Diş Görmek Rüyada diş kırılması, kötü bir haberin işaretçisidir. Rüyada kırılan diş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.