31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / T Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Dayının Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada Dayının Tecavüz Ettiğini Görmek

Tanım: Tecavüz : Karşı cinstten birinin zorla biriyle cinsel ilişkiye girmesi.

Rüyada Dayının Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada Dayının Tecavüzüne Uğradığını Görmek; rüya sahibinin ailesi ve çevresi tarafından dışlanmasına, rüya sahibinin yaşayacağı zor bir dönem ve üzüntüye tabir edilir. Dayı tarafından tecavüz, beklenmedik bir gelişmeye de yorumlanır.

bbbbbb nin rüya yorumu
Merhaba. Ben rüyamda annemin evde eğitim için gittiği öğrencisine birlikte gidiyoruz. Dar sokaklardn geçip apartman kapısına ulaşıyoruz. Öğrencinin annesi bizi karşılıyor sonra annemin öğrencisinin yerine dayımı görüyorum. Annem öğrencisinin yani dayımın yanına oturuyor ve bana başka bir odaya geçmemi söylüyor bende başka bir odaya geçiyorum. Belli bir zaman sonra dayım geliyor. Karşılıklı sohbet ediyoruz. Birden üstüme doğru yürüyüp bana zorla tecavüz ediyor. Anneme ve öğrencinin annesine seslensemde beni duymuyorlar ve kalkıyorum. Rüyanın etkisinden çıkamadım bir türlü . Bu arada dayım öğrencinin tersine engelli değil öğrenci diye neden dayımı gördüğümü bilmiyorum.

Sevgili bbbbbb rüyanızda üsütünüze düşmeyen bir konuda inat edeceğinize annenizle birlikde dar, zor zamanlar geçirmenize, istemediğiniz bir konuyu zorla kabul etmenize bu kabullenişin sizi ve ailenizi çok kötü duruma düşürmesine ve sizin kendinizi dışlanmış hissetmenize tabir olunur.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek Tuvalet ile alakalı yorumlar genellikle negatif şekilde yapılır. Lakin, her rüyadada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.