31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / C Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Tanım: Cumhurbaşkanı : Cumhuriyet ile yönetilen bir ülkenin başkanına verilen ünvan.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyasında Cumhurbaşkanı veya padişah, kıraliçe kısaca bir devletin başı olan kişiyi görmek yada yerinde kendinin olduğunu rüyasında görmek iyiye yorumlansada bu rüya bazen kötüyede tabir edilir.
Görüle en hayırlı rüyalardandır bu rüya; müjdeli haber alınacağına tabir edilir. Kişinin kazanacağı statünün yüksekliğine, kişinin başarısı ve statüsü en yüksek olmasına haberdardır.

Rüyada Kendini Cumhurbaşkanı Olarak Görmek

Rüya sahibinin varacağı üstün mertebeye ve geldiği makamda ki saygınlığına, çevresine vereceği güven ve elinden tutuğu kişinin saygısını ve hürmetini kazanmasına, hayatının rahata kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanını Evinde Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanını Evinde Görmek, beklediği işe girmesine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulmasına, kişinin evinde yokluktan yaşanan sıkıntılar ve huzrsulukların son bulmasına, bolluk ve berekete, düşülen kötü çıkması zor bir durumdan zarar görmeden kurtulmasına, aile içindeki kardeşlik bağlarının güçlenmesine, hanede sağlık sorunu olan birinin şifa bulmasına, haneden birinin, eğitimdeki tercihin doğru olması ve gelecekte makam sahibi olmasına, kişinin hedeflerine varacağı ve hayallerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Bazende Rüyada cumhurbaşkanını  evine geldiğini görmek, kişinin yaşadığı bir sorun sonucu başınıon derde girmesi ve yargılanmasına tabir edilir.

Rüyada Eski Cumhurbaşkanı Görmek

Eski cumhurbaşkanını rüyada görmek, eskiden yapılan fakat tamalanmadan yarım bırakılan işlerin plan ve projesini yeniden gözden geçirilerek detaylı araştırmalar sonucunda tamamına erdirmek için projeye hızverip sorunsuz tamalamaya işarettir. Yeni başlanmış bir işi kolaylıkla sıkıntısız tamalayacağına taltifler alacağına, yeni iş kurmak isteyen biri için; istediği işi kurması tamamlamasına tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak

Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlettte yetkili biri ile iş için görüşmek, veya bu rüya kişinin davası görülen bir mahkemenin devamına uzun süre sürecek yargılanmaya tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanı ile Beraber Yürümek

Rüyasında Cumhurbaşkanı ile beraber yolda yürüdüğünü görmek, rüyayı gören için; yaptığı işlerde yaşadığı çözümsüzlüklerin yakın zamanda son bulmasına, işlerinin yoluna girmesine, yapmayı düşündüğü kardan, zarar ettiği bir işten uzaklaşacağının, kaybettiklerini geri kazanacağının  işaretçisidir.

Rüyada Cumhurbaşkanı ile Tokalaştığını Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı ile tokalaştığını gören kişinin devlet dairesindeki bir işinden mütevellit düşeceği zor bir işi olmasına tabir edilir. Rüyasında cumhurbaşkanı ile tokalaştığını gören, bulunduğu makam itibariyle, toplumun saygısını kazanmasına, iş yaşamında kurcağı ortaklığa başarıya giden yolda önder olma vasfı görmeye, insanların takdirini ve övgüsünü kazanmaya rivayet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı ile Oturduğunu Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı ile oturduğunu gören kişiyi, başkalarına göre üstün olmak için arayışlara ve yenilikler aramaya delalettir. Rüyasında cumhurbaşkanı ile oturduğunu gören, devleti yönetenler içinde söz sahibi olması, etrafında bulunanlara tepeden bakmaya delalettir. Bu rüya şer içeren kişinin yaşantısının kötü tarafına tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanından Hediye Almak

Rüyada Cumhurbaşkanından hediye aldığını gören kişinin, aldığı hediyenin değeri kadar elde edeceği şerefin işaretidir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Elini Öpmek

Rüyada cumhurbaşkanının elini öpen kişinin, karşısına çıkan zorluk ve sıkıntıları çözümleyip, yaşadığı sıkıntı ve zorlukları berteraf etmesine tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cennetten Kovulduğunu Görmek

Rüyada Cennetten Kovulduğunu Görmek Rüyada Cennetten Kovulmak Rüyada Cennetten kovulmak, veya bir şekilde cennetle alakalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.