31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Ç Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Tanım: çocuğu olduğu : Annenin doğurması, çoğalması, üremesine denir.

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek

Bir kişi Rüyasında çocuğunun olduğunu görürse , bu iyi bir haber alacağına rivayet eder ve aynı zamanda hem manevi açıdan zenginleşmeye, hem de gelirin ciddi anlamda yükseleceğine de  işarettir. Bazı tabircilere göre de,  Arzu edilen bir evlilik yapılacağına tabir edilir.
Rüyada kişi yeni doğmuş bir bebeğe sahip olduğunu görmüş ise önce zorluklarla dolu bir süreçten geçileceğine, sonrasında ise beklenen o güzel günlerin  geleceğine delalettir. Sahip olunan çocuk kız çocuğu ise, üzüntülü kederli  bir habere yorulurken, çocuk erkek ise tam aksi söz konusu olur.
Rüyada görülen çok çocuk ise zengin bir hayat sürüleceğine tabir edilir.
Bazılarına göre ise olumsuz olarak düşmanınız tarafından zarara ugratılacağınıza ve geçimimizin beklenmedik bir halde bozulacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kadının Çocuğunun Olduğunu Görmesi

Kişi rüyasında çocuğu olmadığı halde bir evlat sahibi olduğunu gördüyse, bu her açıdan izzet dolu, bereketli bir yaşama kavuşacağına işarettir. Huzur içinde geçen bir yaşam süreceğine ve her türlü maddi rahatlama olacağına da yorulur. Bu rüyayı gören kişi, yakınlarından ve hısımlarından her zaman destek görür ve maddi manevi  sıkıntılarından tamamen uzaklaşır.
Olumsuz olarak ise, kişinin çok kötü günler geçireceğine ve kötülükler göreceğine, düşmanları ile mücadele edeceğine delalet olur.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Erkek Çocuğunun Olduğunu Görmesi

Çocuğunuz olmadığı halde bir erkek evlat sahibi olduğunuzu gördüyseniz kazancınız ummadığınız kadar çok artar ve her zaman güven içinde, huzur dolu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Yakınınızda bulunan yaşlı bir kişinin size destek olacağına ve sık sık sevdiklerinizle bir araya geleceğinize yorulur. Bazı tabircilere göre ise, sıhhatiniz de bozukluklar  hasıl olur, mevcut düzeninizde bozulmalar  baş gösterir ve huzursuz biri olursunuz. İş konusunda da çok başarısız bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak

Rüyasında bekar olduğu halde çocuğunun oldugunu gören kimse, gerçek yaşamında çok salih, vicdanlı ve vefalı çocuklara sahip olacağınıza işaret eder.Sahip olduğunuz tüm mallar helal olduğu gibi, dostluklarınız da ömür boyu sürer. Güvenli bir yaşam içinde olur, ailenizle de iyi ilişkiler kuracağınıza bir işarettir. Çevrenizdeki kişiler de eli açık ve dürüst kimseler olur.
Olumsuz açıdan ise, sağlıkta endişe verici durumlar yaşanacağınıza size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğun Olduğunu Görmek

Kişi rüyasında bir erkek çocuğun olduğunu gördüyse Yaşam mücadelesinde yalnız kalmayacağına ve ailesinden her zaman destek göreceğine, alacağı , kararlarda hata yapsa dahi kısa sürede yanlıştan döneceğine , güç ve itibar sahibi olacağını da müjdeler.
Rüyada Erkek çocuk sahibi oldugunu gören kişiye gelecek iyi haberler, iş hayatını düzene sokacak, büyümesini sağlayacak ve gelirin yükselmesine neden olacak gelişmelere de yorumlanır. Kişi bekarsa evleneceği kimsenin üzerine titreyeceğini, her isteğini arzuladığını yerine getirmek için elinden geleni yapacağını ve kişiyi el üstünde tutacağını ifade eder.
Evli kimseler için ise çocuklarının eğitim ve iş hayatında pek çok başarı sağlayacaklarını, meslekli anlamda seçkin kişiler olacaklarını haber verir.

Rüyada Kız Çocuğun Olduğunu Görmek

Rüyada bir kız çocuğu olduğunu görmek, evli kişiler için kızgın bir haber demektir. Sizin bir kız çocuğunuzun olduğunu görmeniz, içinizde yanan bir ateşin hala sönmediğini size karşı haksızlık ve düşmanlık yapan kişileri mahcup duruma düşürecek fırsatlar bulacağınızın da bir işaretidir. Her zaman dik durmanın, aşırı gururlu davranmanın göstergesi olan bu rüya, bekar kişiler için erken yaşta evlenerek çocuk sahibi olacaklarını, ağır bir yük ve sorumluluğun altına girseler bile asla şikayet etmeyeceklerini ifade eder.

Rüyada İkiz Çocukların Olduğunu Görmek

Bu rüya her zaman şansınızın yaver gideceğini müjdeler. Size düşmanlık eden kişilerin gücünüzden çekineceklerini ve sizden uzak duracaklarını, hatta korkacaklarına işarettir. Kendinizi iş yaşantısında daha iyi ifade edebileceginizi ve yeteneklerinizi geliştireceğinizi, birden fazla ev sahibi olarak mülk zengini bir yaşam süreceğinizi gösterir.Parasal bir sıkıntıya düşmeden, her isteği yerine getirecek kadar konforlu ve rahat yaşama da yorumlanır.

Rüyada Engelli Çocuğun Olduğunu Görmek

En zor durumunuzda size el uzatacak iyi niyetli, geniş düşünen bir arkadaşın ( dost ) varlığına, anne ve baba desteği alarak hayatınıza ve inancına sıkı sıkıya sarılarak yaşayacağınıza işaret eder. Borçları olanlar için o borçları kolaylıkla ödeyeceklerine bir anda açılan kısmete ve gelecek kaygılarının tamamen ortadan kalkacağına işaret eder . Geliri iyi olan, sık sık seyahate gitmeye neden olacak keyifli bir işe girmeye alamet eder.

Rüyada Tanımadığın Birinden Çocuğun Olduğunu Görmek

Tanımadığınız birinden bir kız çocuğu sahibi olduğunuzu görmeniz duyacağınız bir dedikodu yüzünden canınızın sıkılacağına, modelinizin çok bozulacağına yakın bir arkadaşınızla ters düşeceğinize ve küskünlük yaşayacağınıza yorumlanır.

Hiç Tanımadığınız birinden erkek çocuk sahibi olmanız ise, iş yaşantınızda amirlerinizden ve müdürlerinizden göreceğiniz önemli desteğe, alacağınız maaş zammı dışında, yeni bir makama ve güzel bir mevkiye kavuşacağınızı da bildirir.

Rüyada Evlatlık Çocuğun Olduğunu Görmek

Çevrenizdeki yoksul, hasta veya yaşlı kişilere yapacağınız bir yardım dan kazanacağınız büyük sevaba, Allah’ın hoşuna giden işler ve ameller yapmanıza, doğru yoldan ayrılmadığınız sürece paranızın bereketinin de her daim artacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Çocuğun Olduğunu Görmek

Yetişkin yaşta çocuğu olduğunu görenlerin hayatında her şey yerli yerince olur ve düzenleri hiç bozulmaz. İş yaşantısında ise verimli bir döneme girildiğini, ufukta pek çok başarının olduğunu ve zenginleşmeyi alamet eder bazı tabircilere göre ise murada ermek, sağlıklı bir hayat sürmek, uzun yıllar yaşamak ve sevilen insanlarla yakın olmak manasındadır.

Rüyada Yaşlı Birinin Çocuğu Olduğunu Görmek

Bu rüya hasta insanlar için mucize gibi bir iyileşme yaşanmasından ötürü o hanede mutluluk gözyaşları döküleceğini bildirir. Yoksulluktan ve düşkünlük den kurtulmak ve kötü günleri geride bırakmak anlamına gelir.

Rüyada Sakallı Çocuğun Olduğunu Görmek

Kişinin karşısına çıkacak kısmetlerin bereketine ve zenginliğine, alınacak malların değer kazanmasına, kısa sürede kâr getirecek anlaşmalara imza atmasına işaret eder.

Rüyada Sarı Saçlı Çocuğun Olduğunu Görmek

Aydınlık ve güzel günlerin yakında olduğunu bildiren bu rüya, nihayete erecek olan sorunlardan kurtulmasına kişinin ihtiyaç duyduğu manevi huzuru da bulacağına yorumlanır.

Rüyada Esmer Çocuğun Olduğunu Görmek

Bekarlar için hayat görüşü, duruşu, çalıştığı işteki saygınlığı ile göz dolduran biriyle evlenmeye ve kısa sürede yuva kurmak manasındadır. Evli kimselerde ise güçlü aile bağları içinde büyüyen çocuklarıyla mutlu bir geleceğe kavuşacaklarını müjdeler.

Rüyada Kızıl Saçlı Çocuğun Olduğunu Görmek

İzzetli ve haysiyetli bir erkeğe, kişiye arka çıkacak, kol kanat gerecek kariyerinde yükselmesine yardımcı olacak bir yöneticiye yorumlanır. Kızıl saçlı erkek bebek ise zenginlik ve itibara yorumlanırken , kızıl saçlı kız çocuğu ise yıllarca sürecek bir aşka tabir edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Çocuğun Olduğunu Görmek

Memleket değişikliğine yorumlanan rüya, geçici görevle veya iş nedeniyle gidilen bir ülkeye yerleşme kararı alınacağını ve kişinin yaşamının bütünüyle değişeceğine alamettir.

Rüyada Zenci Çocuğun Olduğunu Görmek

Yıllarca çalışan, iş kuran, kendi bilek gücüyle kazancını sağlayan kişilerin nihayet emeklerinin karşılığını almaya başlayacaklarını, borçlarından kurtulacakları gibi, güzel bir eşe sahip olacaklarını, huzurlu bir hayata kavuşacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görüp Sevinmek

İyi haber alarak günü neşe içinde geçirecek olduğunuzu gösterir ve küçük mutlulukların peş peşe geleceğinin müjdesini verir. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmak manasında olan rüya, hedeflerinize ulaşmanızda yakın bir arkadaşınızdan alacağınız desteğe de yorumlanır.

Rüyada Okula Giden Çocuğun Olduğunu Görmek

İş bulmak veya bir tanıdığın yanında işe başlamak, daha geniş bir eve çıkmak, iş açmak anlamındadır. Okula giden kız çocuk çalışma hayatı boyuna akademik çalışmaların devam edeceğine, okula giden erkek çocuk da mal sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Size yapılacak bir iyiliğin karşısında duygulanacağınızı ve o kimseyle aranızdaki bağın çok daha fazla güçleneceğine, yoksul kimseler için kendilerine el uzatan devlet büyükleri sayesinde rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Evlenmeden İkiz Çocuk Doğurmak

Doğru hedefler koyduğunuzu fakat aceleci davranmanız yüzünden bazı fırsatları kaçıracağınızı bildirir. Başa gelen olumsuzluklardan ders çıkararak hareket etmeniz halinde tüm hayallerinizin gerçek olacağını, ufak tefek aksilikler çıksa da yolunuzda başınız dik bir şekilde yürüyeceğiniz manasına gelir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Sanatla uğraşan kimseler için topluluklara ulaşacak eserler meydana getirmek, yurt dışında çalışmalara katılmak, ismini camiada duyurmak manasına gelir. Hamile olmak aynı zamanda kendine yapılan haksızlıklardan dolayı bunalmış olan kimselerin çevre değiştirerek rahatlayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Düşük Yapmak

Bir hevesinizin, önemli bir isteğinizin kursağınızda kalmasına yorumlanır ancak bu olumsuzluk bir yandan da içinde iyilik barındırır. Kişi için hayırlı olmayan bir işin daha başında bozulacağına alamet eder.

Rüyada Doğum Yapmak

Ferahlamak ve nihayet her türlü sorundan uzaklaşmak, huzur içinde bir süreç geçirmek demektir. Kişiyi sıkan her türlü olumsuzluğun hızla uzaklaşacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, sağlık sorunlarını halletmeye tabir edilir.

 

Rüyada Çocuk Emzirmek

Uzakta yaşayan ve çok sevilen birine kavuşarak mutlu olmak, ani bir seyahate çıkmak, akrabalarla bir araya gelmek demektir. Kız çocuk emzirmek rahatlamak, borçlardan kurtulmak, ruhsal sıkıntılardan kurtulmak, erkek çocuk emzirmek geçmişten çok daha konforlu bir hayata kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Çocuk Aldırmak

Nişanlı kişiler için son anda fikir değiştirerek evlenmekten vazgeçeceklerine, ilişkilerindeki sorunları daha net görüp, değerlendirdikleri için farklı bir tercihte bulunacaklarına, kötü giden bir işi kapatmaya ve zararlı ortaklıklardan dönecek olmaya tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada Erkek Çocuk Görmek Rüyada Erkek Çocuk görmek, gerçekleşmesini çok istediği arzularını simgeler. Erkek çocuk …

1 Yorum

  1. Esim ve teyzemin oglu askere gideceklermis (ki onlar askerligini yapti zaten) onlarin arkasindan bizde bi arabada gidiyoruz arabada teyzem kaynanam kayinbabam var, esimin bir kuzeni var fazla zekadan hasta biraz ve o kiz teyzeme diyorki senin 2 torunun olcak ama sümeyye ablamlarin tek 1 tane cocugu olcak diyor oda simdi olursa olcak yoksa bidaha olmicak cocugu diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.