31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Cin Görmek

Tanım: cin : Mânevî, ruhanî, ateşten yaratılmış, gizli varlıklara verilen bir ad.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek; Dünyalık işler ve kendi nefsi için her türlü kötülüğe, hileye, iftira ve yalana baş vurmaktan sakınmayan kişi veya kişilere yorumlanır. Cin ile ilgili rüyaları görenlerin  gördükleri rüyayı unutmaları haklarında hayırlı olacaktır.

Rüyada Alim Cin Görmek

Yardım sever, iyilik yapmayı çevresindekilere yardımcı olmayı seven, insanlara yararı dokunan iyi insana delalet eder.

Rüyada Eve Cin Girmesi

Kötü insana, zarar veren hırsıza, bir düşmana, düşmandan gelecek kötülüğe, görülecek zarara yorumlanır. Rüyada cin kimi zaman yolculuk etmeye, kişinin hırsızlık yapmasına, kumar, zina, içki içmek, yoldan çık-mayada yorumlanır.

Rüyada Cine Aşık Olmak

Rüyada cine aşık olduğunu gören kişi, belaya düşeceği, sapkınlığa düşeceğini, başına belalar alacağına, belalardan kurtulamayacağına, hayatının tadı tuzu kalmayacağına tabir edilir. Kişinin sağlığında bozulmalar olacağına, sevdiği kilerle arasının açılarak yalnızlığa ve tekliğe işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Rüyasında Cumhurbaşkanı veya padişah, kıraliçe kısaca bir devletin başı olan kişiyi görmek …

1 Yorum

  1. Rüyada üç harflileri sıklıkla görmek, sizin askıda olan bir işinizle alakalı sıkıntıların var olduğuna işaret eder. Bu rüyanızın işaret ettiği, manevi yönden boşlukta olduğunuzu ve bir konuda beklemediğiniz bir kararla karşılaşacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.