31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Ç Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Tanım: çığlık : Acı, keskin ve ince bir biçimde yüksek sesle haykırış,

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Rüyasında çığlık attığını gören rüya sahibi yardıma ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Zor durumda kalacak olan rüya sahibinin, başkalarından yardım almadan kendini toparlayamayacağını tabir edilir. Yanlış kişilerle birlikte hareket edecek veya kötü işlere bulaşıp sıkıntılı günler geçireceğinin işaretçisidir.

Rüyada Çığlık Atmak

Rüyada çığlık atmak, rüya sahibi için yaşayacağı maddi sıkıntılara ve psikolojisinin bozulmasına, yanlış kişilere güvenim kötü kişiliklilerin eline döşeğine, önemli bilgilerini ve ya sırlarını o kişilere verip, tehdit alacağına, korkulu ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder. Kötü insanlara verdiği kozlar yüzünden büyük kayıplar ve üzüntüler yaşayıp zor günler yaşamasına delalet eder.

Rüyada Çığlık Sesi Duymak

Rüyada çığlık sesi, duyan kişinin şansının iyi olacağı demektir. Kişinin yaşayacağı sürpriz olaylara ve gelişmeler yaşayacak, yaşamında  olacak güzel gelişmeler ve bu sebeple bulacağı huzur ve mutluluğa uzun süre gülmeyen yüzünün gülmesine yorumlanır.

Rüyada Çığlık Atarak Uyanmak

Rüyada çığlık atarak uyanan rüya sahibinin, müjde almasına ya da birine müjde vermesine yorulur. İki durumda da rüya sahibinin çok sevineceğine, kendisi mutlu olurken karşı tarafı da mutlu edeceğine tabir edilir.

Rüyada Çığlık Çığlığa Bağırmak

Rüyada Çığlık Çığlığa Bağırmak,  istek ve arzularının gerçekleşmesine ve bu sebeple huzur bulup, muradına kavuşacağına keyfinin yerine geleceğinin işaretidir. Rüya sahibini tanıyanlar tarafından sevilip takdir göreceğinin ve iyi anılacağının işaretidir.

Rüyada Çığlık Atan Birini Görmek

Rüyada çığlık atan birini görmek, rüyayı gören kişinin düşüncesiz davranışları sebebi ile başına açacağı kötü işlere ve çevredeki fesat ve kötü kişilerin yanlış sözlerle dolduruşa geleceğine, fevri anlık karalar alarak uğrayacağı zararlardan ve düşeceği kötü durumla düşmanlarını sevindireceğine yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada Erkek Çocuk Görmek Rüyada Erkek Çocuk görmek, gerçekleşmesini çok istediği arzularını simgeler. Erkek çocuk …

1 Yorum

  1. Rüyamda 5 sene önce ölmüş olan babam işten geldi bende onu karşıladım ben onla konuşuyordum birşeyler söylüyordum ama o hiç konuşmadı sadece yüzüme bakıyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.