5 Aralık 2022 - Pazartesi

Rüyada Ceket Görmek

Tanım: ceket : Uzun kollu, cepleri olan, önden düğmeli, bedeni kalçaya kadar kapatan üst giysisi.

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada ceket Görmek, alacağı büyük işe tabir edilir. Rüyada ceket gören, yaşamın getireceği güzellikler ve sürpriz gelişmeler olarak yorumlanır. Her yeni gün yeni bir umutla gelecek olan hayırlı günlere, şansının her konuda açık olacağına, hedeflediği her konuda başarılı olacağına ve istediğini elde edeceğine, mutluluğu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Yarısı Penbe Yarısı Beyaz Ceket Giydiğini Görmek

Rüyasında yarısı penbe yarısı beyaz bir çeket giydiğini gören kişinin, tamamen iyiniyetli ve temiz gönüllü olmasından kaynaklı, gerçekleşmesi zor hayallerin peşinde koşturmasına işarettir.

Rüyada Ceket Aldığını Görmek

Rüyada Ceket Almak, rüyayı gören için mutluluk verici haberlere ve başlanılacak yeni gelişmelere, yeni aşk, yeni sevgi, yeni dostluklara  işaret eder.

Rüyada Ceket Çıkarmak

Rüyayı gören kişi için, kişinin hayatında olacak yeni gelişmeler, olumlu yeni başlangıç noktaları, yeniliklerin simgesi olarak rivayet eder. Rüyada ceket çıkardığını gören, şanla birlikte gelecek mutluluk, mutluluk ve şansın getirisi olarak da başarıyı yakalayacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Ceket Yırtılması Görmek

Kısa zaman diliminde gerçekleşecek güzel ve hayırlı bir işe rivayet eder. Rüyada  ceket yırtılması, rüya sahibi kişinin belirlediği hedeflerinin arasında öncelik sıralamasında birinci sırada tutuğu bir hedefine alın teriyle ulaşacağına, bundan da çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Ceket Dikmek

Kişi rüyada ceket diktiğini görmüşse, kişinin hayatı boyunca mutlu  olacağı hayırlı bir konuda yardımcı olacağına, yaptığı yardımla, bir çok kişiyi davet edeceğine işarettir.

Rüyada Ceket Denemek

Rüyada Ceket Denediğini görmek, rüya sahibi için, şuan olduğu durumdan, yaşantısından, hayal dahi edemeyeceği, farklı bir noktaya geleceğine, hızlı bir yükseliş yaşayacağına, geldiği noktaya birilerinden destek alarak yükseleceğine işarettir.

Rüyada Ceket Kaybetmek

Rüya ceket kaybettiğini gören bireyin, karşısına çıkacak fırsatları, beğenmeyecek ancak daha sonradan geri çevirdiği beğenmediği bu fırsatların kendisi için hayırlı ve kazanç kapısı olduğunu fark edecek, eline gelen fırsatları değerlendirmediği için pişman olacak fakat son pişmanlığı işe yaramayacak, büyük üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Ceket Giydiğini Görmek

Rüyada ceket giymek, bu iki rüya aynı şekilde yorumlanır, rüya sahibi için hayırlı, kısa zamanda gerçekleşecek olaylara yorumlanır. Kişi aklının alamayacağı büyük sevinçler, mutluluklar yaşamasına, hakkında hayırlı olacak haberleri alarak , güzel başarılar yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Yeni Ceket Giymek

Rüyada yeni ceket giymek, kişinin rüyada gördüğü ceket yeni ise kendisine hayırlı oalcak hallere, gören hasta ise, şifa bulacağına, maddi olarak sıkıntıda olanın maddi sıkıntılarından kurtulmasına, manevi olarak darda olanın maneviyatı alacağı yeni güzel haberlerle düzeleceğine, ayrı kaldığı, özlem duyduğu kilerle kavuşacağına, iş konusunda, hayırlı iş kapılarının açılacağına, kişinin hayatında huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Ceket Giymek

Kişi rüyasında eki bir ceket giydiğini görmüşse, veya eski bir ceket alıp giydiğini görmüşse, bu iki rüyada aynı manada yorumlanır. Eski ceket alıp giymek, kişinin yaşayacağı sıkıntıya, sağlığındaki bozulmaya, huzurunun kaçmasına, darlığa gireceğine, hayatında büyük çalışmalar sonucunda düzene sokmaya çalışacağına, yinede istediği yaşama kavuşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Yazlık Ceket Giymek

Rüyada Yazlık Ceket Giymek, huzurun ve mutluluğun yakın olduğuna, sıkıntılı günlerin biteceğine, işsizlik sorunu biteceğine, hayırlı olacak bir kısmetle karşılaşacağına, uzun süredir kötü giden ikili ilişkileri normalleşeceğine, karşısına çıkacak bu hayırlı kısmetle, hayatını bir düzene gireceğine, ailesinde bereketi ve bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ceket Giymek

Rüyayı gören kişi için, çalışma hayatında elde edeceği yüksek bir kazanca, bu kazanımın kişiye maddi bir güç kazandırıp, bu parayla elde edeceği güçle bir çok insandan saygı göreceğine, yeni çalışmalarda göstereceği başarı insanların şaşırmasına ve saygı duymasına, kişinin daha çok başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Normal hayatında sevilen, iyi bir kişiliği olan kişinin, yapmayı düşündüğü bir işte, aldığı yanlış kararla, tercih hakkını kaybedeceğine bu sebepten dolayı düşeceği kötü duruma yorumlanır.

Rüyada Mavi Ceket Giymek

Geçmişte hanesinde yaşanan büyük badirelerin arkasından, ailesi içinde huzurun ve mutluluğun yaşanacağına, aile fertlerinin büyük sevinç yaşayacağına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Rüyasında Cumhurbaşkanı veya padişah, kıraliçe kısaca bir devletin başı olan kişiyi görmek …

8 Yorum

 1. Rüyamda cok kısa olmayan uzun yeni bir ceket giydim ceketin rengi yarısı beyaz yarısı pembeydi ama giymek icin acele ediyordum giyip bir yere gitmem gerekiyordu yorumlarsanız sevinirim

  • Sevgili Yasemin rüyada acele ile tunik şeklinde yarısı penbe yarısı beyaz bir çeketi bir yere gitmek için giymeniz, saflığınız ve iyi niyetli oluşunuzdan kaynaklı muradınız olan işiniz, rızkınız veya gerçekleşmeyecek birşeylerin peşinde olduğunuza işarettir.
   Tavsiye; Sevgili Yasemin bir iş e veya bir ortaklığa yada şu işi yapalım diyen insanların teklifini kabul etmeden önce iyice araştırın bazı uyanıklar sizin iyi niyetinizi ve hayallerinizi bip sizi yanılta bilir buda sizi çok üzer.

 2. Merhabalar ben rüyamda 4 adet eski ceket gördüm bu ne anlama geliyor

  • Sevgili Nihat yaşayacağınız sıkıntılı günlere işaret eder
   4tane eski ceket ise yaptığınız veya geçmişte yapılan işlerden bugüne yansıyan zorluğa delalet eder.

 3. Merhabalar ruyamda tatile gittigim yerde bir magazda ekoseli ustu simli bir ceket deniyordum ve cok behlgenmistim hatta magaza sahibide cok begenmisti ve ceketi satın almıstım ruyamın anlamini ogrenebilirmiyim

 4. Hasan Öztürk

  Merhabalar.
  Rüyamda bir çekiliş gibi birşey sonucu 3 adet kahverengi deri ceket kazanmıştım. Ne anlama gelebilir acaba. Teşekkür ederim şimdiden.

 5. Merhaba,
  Rüyamda iki ceket arasında seçim yapamıyordum, ikiside güzeldi, modeli aynıydı, biri açık pembe renginde, diğeri güzel bir yeşildi. Ne anlama geliyor acaba, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.