31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Cam Görmek

Tanım: cam : Silisli kuma potas ya da soda katılarak yüksek ısıda eritilmesinden elde edilen, kırılgan, sert ve saydam cisim.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, insanın duygu ve düşüncelerinin yoğunluğun olduğuna rivayet eder. Rüyada Cam hayırlı olaylara ve işlere tabir edilir. Kişinin mutlulukla geçecek uzun bir hayatı,  işinde yükseleceği, aldığı sorumlulukları başarıyla yerine getireceğini simgeler. Rüyada cam kırılması kötülüğün işaretçisidir. Rüya sahibi kadınsa kocasının ölümüne, erkekse karısının öleceğine, kişinin hayatında yeni bir dönemin başlangıcına, alınacak yeni kararlara işaret eder. Rüyada cam kırılması kötüye yorumlanır ama kırık cam görmek, geçici sorun, geçici sıkıntı ve akla takılmayacak sorunlar olarak yorumlanır. Rüyada cam arkasından bakmak, keder, üzüntü ve can sıkıntısı demektir. Rüyada Cam Temizlemek, huzurlu aile yaşamına mutluluğa, işindeki başarısına işarettir.

Rüyada Cam Kırılması

Gördüğümüz her rüya kendi içinde değerlendirilir, kötü olarak bilinen bir başlık rüyanın kendi içinde değerlendirildiğinde iyiye de yorumlanır. Her görülen rüyanın olum veya olumsuzluğu rüyanın bütünü içinde yorumlanır. Bir rüyanın yorumu herkesin kendi içinde farklı olmaktadır. Birinde iyi olan bir başkasında kötü olarak yorumlanır o bakımdan rüyanızı yorumunuzu iterken kendinizle ilgili bilgiler de vermelisiniz örneğin sosyal durumunuz, çevreniz veya işiniz vs gibi.

Rüyada Cam Kırılması

Rüya şairi rüyasında camın kırıldığını görmek kişi için oldukça kritik bir sürecin başladığına yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı Yeni kararlara, bazı konularda radikal kararlar alarak, hayatında olan bazı kişileri sonsuza kadar kendinden uzaklaştıracağını, yeni insanları hayatına katacağına delalet eder. Rüya sahibi için gördüğü bu rüya hayatında yeni bir Başlangıç noktasına geldiğine, içinde bulunduğu dönüm noktası denilen kararlar alması gerektiği ile tabir edilir.
Bazı Rüya yorumcuları rüyada kırılan camı görmeyi: uğursuzluk olarak tabir ederler.

Rüyada Cam Bardak Kırmak

Rüyada cam bardağın kırılması Rüya sahibi için bazı rüya tabirlerine göre büyük ve umutsuzluk sayılmaktadır. Rüya sahibinin oldukça kötü günler geçireceğine, kişinin beklemediği acılar yaşayacağını veya tutacağına, yaşayacağız zor günlerin ve acıların başlayacağına, Rüya sahibine tarifi imkansız acılar yaşatacağına yorumlanır.
Bazı Rüya yorumcuları ise cam bardak kırılmasını Rüya sahibi için kötü bir nusubeti ve uğursuzluğu terk ettiğine yorumlamışlardır.

Rüyada Cam Kırmak

Kişi rüyasında cam kırıldığını görmüşse önemli bir yol ayrımında olduğuna radikal kararlar alması gerektiğine, verdiği kararların yaşantısında etkilerini oldukça hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüya sahibinin yaşayacağı başarısızlığa ve yolunda giden işlerinin bozulacağına büyük Hayal Kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi için pencere camını kırmak, maddi ve manevi açıdan kayıtlarının olacağına yorumlanır.

Rüyada Cam Parçaları Görmek

Rüya sahibinin gördüğü cam parçaları canımın yanacağına, Acılar çekeceğine manevi olarak ve bedenen bu acıları hissedeceğini yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Üzerinde Yürümek

Rüya sahibinin kırık cam üzerinde yürüdüğünü görmesi dost gördüğü insanlardan göreceği zarara ve duyacağı acıyla tabir olunur.

Rüyada Cam Kırıkları Yemek

Kişi rüyasında cam parçalarını yediğini ve canının yandığını görmüşse yakınlarından birinde göreceği zarar sonucu manevi bir zarar göreceğine bu duruma çok üzüleceğine tabir edilir. Cam kırıklarını yerken dilinin kesilip kanadığını görmüşse: karşısındakine kötü laflar söyleyeceğine bu sözlerden pişman olacağına yorumlanır. Cam kırıklarını azından çıkarmışsa: sevdiği birine kötü sözler söyleyeceğine ve bu sözlerden pişmanlık duymayacağına tabir olur. Cam kırıklarını yedikten sonra acı çekmemişse: gördüğü zarardan haberi olmadığına, zarar veren kişiyi tanımadığına yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Rüyasında Cumhurbaşkanı veya padişah, kıraliçe kısaca bir devletin başı olan kişiyi görmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.