31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / B Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

Tanım: balık : Genelde suda yaşayan ve solungaçları ile solunum yapan, soğuk kanlı hayvan.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek; Genelde hayırlara yorumlanır. Rüyada balık temiz kısmete tabir edilir. Rüyayı gören kişiye gelecek kısmetler,  gayrimenkul ve malları sembolize eden hayırlı rüyalar-dandır.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü, iş hayatınızda yükselmeye, çalıştığınız işte terfi edileceğine, kendi işine sahip olanlar için, işini büyütmesi olarak tabir edilir. Rüyada görülen balık sürüsünün büyüklüğüne göre kısmet ve işinde yükselme, iş yerinde büyümeyi sembolize eder.

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüyada balıkların yüzmesi, kişiye gelen kısmetler, balıkların suyun yüzüne çıkması, umudunuzu kestiğiniz hayallerini kurduğunuz, olmasını çok istediğiniz bir isteğin sürpriz bir şekilde gerçekleşeceğine, yapılan işin kolaylıkla yapılmasına, miras veya sır olarak saklanan bir şeyin açığa çıkmasının işaretçisidir. Denizde Farklı türden balıkları görmek, yaşanacak büyük sevincin sembolü olsada kimi zamanda rüyada çeşitli balık görmek, can sıkıntısına, üzüntü yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Temiz Suda Yüzen Balıklar

Mutlululuğun, zenginlik, sevincin, yükselmenin habercisidir.

Rüyada Denizden Balık Çıkarmak

Rüyada Denizden balık çıkardığını gören kişinin maddi değeri büyük bir eşya veya malın sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada balık avlamak veya Çıkarmak Rüyada balık avlamak, rüya sahibini mutlu edecek haberler alması, kişinin yararına olacak işe girmeye veya ummadık bir yerden fayda elde edileceğine, avlanan balıklar küçükse, kazanılan paraların, kısa sürede harcanacağına, balıklar büyükse maddi kazancın büyüklüğüne faydalı yerlerde kullanılarak dahada büyüyeceğine işaretçisidir. Balık avlanılan su bulanık ise, işlenecek günahlar olarak tabir edilir.

Rüyada Balık Avlamak

Büyük balık avlamak, evlenecek kişinin zenginliğine, şanslı günlerin başlangıcında olmaya, Rüyada Küçük balık avlamak, sıkıntılı günlerin yakın olduğuna tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek Rüyada beyaz güvercin görmek: çok güzel anlamlarda yorumlanmaktadır, bilindiği gibi beyaz: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.