31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / A Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Tanım: Ayetel Kürsi : 2. sure olan Bakara suresinin 255. ayeti Ayet-el Kürsi'dir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada Ayetel Kürsi okumak, kişinin iç dünyasında gerçekleştireceği huzurlu bir arınmaya işarettir. rüya sahibini kötülüklerden, kötülerin şerrinden korunmasına, az olan rıskının bereketlenmesine, istediği bir ev ile ilgili güzel gelişmelerine, kutsal topraklara yapılacak, Hac, umre ziyaretleri gerçekleştireceğine, gezip görmeyi arzu ettiği, kutsal yerlerin ziyaretleri, mülk ve mal almada nasipinin açılmasına ve bu rüya alınacak kişi için müjde sayılacak, uzun zamandır beklediği bir haberin işaretçisidir.

Rüyada Cin Görüp Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada cin görüp Ayetel Kürsi okuduğunu gören kişi, farklı konularda olacak olan yaşadığı huzursuzluklardan kurtulmasına, kişiyi dara sokan yaşadığı huzursuzlukların sebebi olan kişi veya kişiler, sonuçlanmayan işler v.s  kaynağının kurutulmasına işarettir. Cine karşı okunan ayetel kürsi çıktığı hata yolundan dönmesine, hak oluna girmesine, kazancına haram katmayacağına tabir edilir. Zaman içinde görülen rüyanın etkileri ve güzel sonuçlarını alacağına şükredeceğine tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okuyarak Uyanmak

Kişi rüyasından Ayetel kürsi okuyarak uyandığını görmesi, rüya sahibinin yakınlarına dostlarına karşı duyduğu yaşadığı özlemin son bulmasına, gitmek istediği özlediği bir yere gitmesine tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Yazdığını Görmek

Rüyada Ayetel Kürsi yadığını Gören, hayatındaki zorlukların, düştüğü çaresizline, başına gelen olaylarla ilgili çıkmazın sıkıntılarından kurtulmasına tabir edilir. Şayet karanlıkta Ayetel Kürsi yazdığını görmüş ise, çaresizliklerine ve sıkıntılarınına, ruhundaki darlığa çarenin Allaha sığınmak medeti Allahtan bulmaya işarettir. Rüyada camide ayetel kürsi yazdığını görmek, başarının peşinden gelecek, sevince ve mutluluğa, rüyada suya ayetel kürsi yazmaya çalıştığını görmek ise kişideki Allah aşkının büyüklüğü, inancının, kalbinin bütünlüğü sayesinde Allah yolunda ayrılmadan çalışmasına tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okuyamamak

Bu rüyanı yorumu, gizlenecek bir gerçeğin olduğuna, bu gizlenen haberden haberdar olunması; yaşanacak bir çok olayın yaşanmasına işarettir. Rüyanın işaret ettiği, bir çok konuda düşülecek ayrılıklara, alınacak yeni karalara işarettir. Kişinin hayaında önemli gelişmelere rivayet mühim rüyalardan sayılmaktadır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyada Atatürk’ ü Görmek Rüyada Atatürk’ü görmek, ne demektir, rüya sahibi kişinin eğitim ve iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.