31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada At Görmek

Tanım: at : Binek bir hayvan

Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek; iyiye işarettir. Rüyada görülen at iş hayatında mevkiiye, aşk hayatında iyi gelişmelere, manen ve maddiyeten istenilen şeylerin yerine geleceğine yorulur. Aynı zamanda at bilgili olmaya, tecrübe edinmeye, yakın zamanda bir ilim öğrenmeye de yorulur. Rüyada atı görkemli olarak görmek biri yada birilerini himaye altına almak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada görülen beyaz yada kır at saygınlığa ve yüceliğe işarettir. Yakın gelecekte rüya sahibi için iyi bir dereceye ulaşacağı anlamı taşımakta olup aynı zamanda planladığı ama bitirememiş işlerinde biteceğine işarettir. Bir başka kaynağa göre rüyada görülen beyaz at sağlığa, sıhhate yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüya sahibinin itibar sahibi olacağına işarettir rüyada arap atı da görülmüşse aynı anlamı taşımaktadır. rüyada siyah at yada arap atı görmenin başka bir manası ise bazı işlerde titizliğe gidileceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Ata Binmek

Büyük bir makam sahibi olmaya yorulur. Bu makam sahibi olmadan da yaşanacak önemsiz bir takım problemlerin olabileceğine tabir edilmektedir. Aynı zamanda ata binmek tutumlu olacağınız bir dönem geçireceğinize delalettir.

Rüyada Ölü At Görmek

Diğer maddelerine nazaran rüyada ölü at görmek iyi değildir. Ölü at ölüm yada hastalık habercisidir. Rüya sahibi ölü at görmüşse zarara uğrayacağına, değer verdiği birini kaybedeceğine yada elinden malının gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada At Tepmesi Görmek

Rüyada At tepmesini rüya sahibi görmüş ise sevdiği birinin kendisinden uzaklaşacağının habercisi olarak nitelendirilir. Aynı zamanda bir tartışma yada bir kavgaya karışacağına, bu durumunda kendi aleyhine dönebileceğine işaretir.

Rüyada Eğersiz At Görmek

Rüyada görülen eğersiz at rüya sahibine yardım edecek dürüst insanların olduğuna ve yardım edileceğine, hak edilen kazanca kavuşulmasına işarettir.

Rüyada At Dövmek

Rüya sahibi rüyasında at dövüyorsa hapse, nezarethaneye yada kolluk kuvvetlik bir durum oluşmasına yorulur. bu dönemde başından adli bir durum geçebilir manası taşımaktadır.

Rüyada At Kişnemesi

Rüyada At Kişnemesi duymak, vasıta veyahut konut almaya işarettir. aynı zamanda birikim yapmaya, tasarruf etmeye de yorulmaktadır. Bir başka kaynağa göre at kişnemesi, üzüntü duyulacak yada kırılacak bir söze habere işarettir.

Rüyada Attan Düşmek

Rüyada Attan düştüğünü gören kimse birçok fırsatları kaçırıyor demektir. Rüya sahibinin bu fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiği anlamı taşımaktadır.

Rüyada At Öldürmek

Rüyada at öldürdüğünü görmek istemeden de olsa kötü bir duruma veyahut işe girileceğine işarettir. buna mütevellit rüya sahibinin bu dönemler içerisinde kendisine ve sevdiği insanlara dikkat etmesi gerekmekte olduğu anlamı taşımaktadır.

Rüyada Huysuz At Görmek

Evlilik yada aşk hayatında yaşanacak tartışmalara yada kavgaların habercisidir. Bu rüyanın manası genelde ailede yaşanan kavgaların habercisi olarak nitelendirilir ve buna delalettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyada Atatürk’ ü Görmek Rüyada Atatürk’ü görmek, ne demektir, rüya sahibi kişinin eğitim ve iş …

2 Yorum

  1. A.S bugün enteresan bir rüya gördüm. Rüyamda başka bir ülkedeyim, yanmış bir bozkır çok büyük ben at üstündeyim boş boş bakıyorum sağa sola, korkuyordum kalbim hızlı hızlı çarpıyor, o korkuyla uyandım. Şimdiden teşekkür ederim

    • Lesim, Rüyada başka ülkede olmak, rüyada büyük yanmış bozkır, Rüyada yanmış bozkırda at üstünde olmak, ve rüyanızda korkmanız, rüyanız hayırlara vesile olsun. Yapmak istediğiniz bir hayalinizin neresinden başladığını bilmeyeceinize, korkunuzda yapacağınız işide başarılı olup olmamaınıza fakat sizin yapmayı planladığınız işte başarılı olacağınıza, sıkıntı ve kederinizden kurtulacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.