31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Altı Görmek

Tanım: altı : Beş sayısından sonra gelen, yedi sayısından önce gelen sayının adı.

Rüyada Altı Görmek

Rüyada herhangi bir sayıyı görmek genellikle zamanı simgeler. Rüyada altı görmek, bu rüyaları yorumlarken sayının rüyada görülüş şekline göre yorumlamak gerekir. Altı sayısını rüyasında gören kişi için yapılabilecek en  genel tabir istediği , beklediği olayların olması için altı vaktin olduğudur, bu 6 vakit altı saat, altı gün, altı hafta, altı ay hatta 6 yıl bile olabilir. Altı aynı zamanda şanslı bir rakam olarak kabul edilir rüyasında altı gören kişiye bu rüyanın şans getireceği tabir edilir.

Rüyada Altı Rakamı Görmek

Altı rakamı uğurlu bir rakam  olduğundan rüyasında altı rakamını gören kişiye şans getireceği rivayet edilir. Bu kişi isteklerine kavuşacaktır, çok arzuladığı beklentileri gerçekleşecektir fakat bunların olması için altı vakte ihtiyacı vardır. Altı gün, Altı ay , Altı yıl gibi bir süre sonunda isteklerine kavuşacağı rivayet edilir. Altı rakamının uğuru, rüyasında altı gören kişinin hayatına yansır, her alanda şansının artacağı , iş dünyasında da başarıya giden yolda önünde yeni kapılar açılacağı söylenebilir. Rüya sahibinin hayatının her alanına yansıyacak olan şans , aşk hayatında da kendini gösterip aradığı ruh eşini bulmasına ömrünü  mutlulukla geçirmesine sebep olabilir. Rüyasında altı rakamını gören kişi sabırlı olmalıdır beklediği güzelliklerin 6 yıl sonra dahi olsa geleceği söylenebilir.

Rüyada Altı Kişi Görmek

Rüyada altı kişi görmek genellikle rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili olarak yorumlanır. Rüyasında gördüğü altı kişi iş arkadaşları , birlikte toplantılara katıldığı kişiler olabilir. Rüyasında altı kişi gören birisin bu rüyası  işi ile ilgili yeni yetkiler alacağı ve bir iş seyahatine çıkacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kariyerinde büyük adımlar atacak, yeni tecrübeler edineceği yurt dışı seyahatlerine çıkacaktır bu süreçte rüyasında gördüğü altı kişi ona destek olup yardımlarını esirgemeyecektir.

Rüyalarınızı yorum bölümünden bize yazarak yollayın, yorumlarını sizin için yapalım.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyada Atatürk’ ü Görmek Rüyada Atatürk’ü görmek, ne demektir, rüya sahibi kişinin eğitim ve iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.