31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Acı Görmek

Tanım: acı : Tadı yakıcı olan, tadı olmayan. Üzüntü verici, dokunaklı.

Rüyada Acı Görmek

Rüyada Acı Görmek; Acı yemek birden sevinmek yada sevince kavuşmak demektir. Söylenen söz yada işitilecek şeyler bu sevinci kapsamaya işarettir. Rüya sahibinin rüyasında acı çekmesi, tanıdığı bir kişiye yada kişilere kötü davranacağına yorulur. Başkasının acı çektiğini görmek, huzur ve mutluluğa, bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada Acı Hissettiğini Görmek

Acıyı hisseden rüya sahibi ise; lüzumsuz yere canını sıkacağına yorumlanır.

Rüyada Başkasının Acı Çektiğini Görmek

Rüyada başkasının acı çekmesini görmek, Rüyada acı çeken başkası ise bu rüya yanlış davranışların neden olduğu hataların işaretçisidir.

Rüyada Acı Yemek

Rüyada Acı Yediğini Görmek, bu rüya aksine güzel yorumlanır, rüyayı gören kişinin acılardan uzak mutlulu olacağına, rüyada acı yiyen kişi, beklenmedik şekilde aldığı bir haber, gelişecek bir olay, verilen bir karar sonucu aniden sevineceğine tabir edilir. Bu rüya midesinden sıkıntı yaşayacağını ve hastalanacağına da işaret eder.

Rüyada Aci Biber Yediğini Görmek

Rüyada acı biber yediğini görmek, şayet biberler taze ve yesilse sagliga, ezilmiş halde esmer veya kırmızı biberse, alınacak kötü bir haber alınacağına delalet eder.  Ellerdeki acı ise bolluk, bereket olarak yorumlanır.

Rüyada Acı Yemediğini Görmek

Rüyada Acı Yemediğini görmek; sıkıntı ve beklenmedik bir şekilde üzüntüye düşerek, mutsuz olacağına üzüntülü, acılı günler geçireceğine tabir edilir.

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyada Atatürk’ ü Görmek Rüyada Atatürk’ü görmek, ne demektir, rüya sahibi kişinin eğitim ve iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.