31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Aba Görmek

Tanım: aba : Bir tür elbise, Hırka.

Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek; yolculuk, taşınma, mutlu bir habere yorum edilir. Bir kimse kendini rüyasında aba giydiğini görmüşse mutluluğa kavuşmak bol ve helal kazanç sahibi olmak ve bunu iyi yerlerde harcamaya, giyilen abanın siyah olması üzücü veya moral bozucu haber alınacağına, siyah abanın çıkarılması sıkıntı ve üzüntülerden kurtulunacağına, abanın başkasına verilmesi elde olan malın yada paranın başkasına kaptırılmasına delalet eder.

Rüyada Aba Giymek

Rüyada Aba Giymek; Rüya sahibi için, yaptığı işte sıkıntılı bir dönemden geçtiğine, işle ilgili konularda çıkmaza gireceğine kişinin para ve duygusal açıdan zarar göreceğine, kısa zaman zarfında işlerinin terse dönmesi ve göreceği zararlara işarettir. Ancak yaşanılan zararları karşısına çıkan bir fırsatı degerlendireceği, içine düştüğü dar boğazdan kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Aba Üstünde Oturmak

Rüyada aba üstüne oturduğunu görmek; kişinin alacağı yükseleceği yeni rütbeye ve yükseldiği makamda hakkıyla çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Abayı Üstünden Çıkardığını Görmek

Rüyada abayı sırtından çıkardığını gören kişinin; bulunduğu makamdan uzaklaştırılıp, işine son verilmesine, rüyada abayı sırtından çıkardığını gören kişi tacir ise; işlerinin kötüye gitmesine ve kazancından önemli düşüş olacağına rivayet eder.

Rüyada Abasını Çıkarıp Başkasına Verdiğini Görmek

Kişi rüyasında üstündeki abayı çıkarıp başka kişiye vermişse; kendine ait olan mallarını başka birine kaptıracağına rivayet eder.

Rüyada Siyah Aba Giymek

Rüya sahibi üstüne siyah bir aba giymişse, alacağı üzücü habere, yaşayacağı duygusal boşluga tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyada Atatürk’ ü Görmek Rüyada Atatürk’ü görmek, ne demektir, rüya sahibi kişinin eğitim ve iş …

2 Yorum

  1. Yorumunuz icin tesekkurler uzun suredir ruyamin yorumunu ariyordum. Emmeginize saglik gercekten. Ruruya yorumlarinizin devamini bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.