31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Y Harfli Rüya Tabirleri / Rüya Beyaz Yılan  Görmek

Rüya Beyaz Yılan  Görmek

Tanım: beyaz yılan : Derisi lekesiz beyaz olan, birçok yılan türünde bir tanesi.

Rüya Beyaz Yılan  Görmek

İslami rüya yorumcularından Kırmani’ ye göre

Rüyada beyaz yılan tuttuğunu gören, yılana sahip olmak, kişinin çok yüksek makamlara kavuşacağına, çok tanınan bir insan olacağına yorumlanır. Beyaz yılan yakalamak: güç kuvvet sahibi olacağına, beyaz yılan yemek: temiz bir kısmet alacağına, yılanın konuşması: çok güzel bir habere, yılanı öldürmek: dost ve arkadaşını kıracağına tabir etmiştir.

Bazı Rüya yorumcuları ise rüyada görülen beyaz yılanı güçsüz bir düşman olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibi rüyasında beyaz yılan görmüşse bu kişinin, çevresinden ve ailesinden, bazı kişileri ve bu kişiye bağlı sorunları çıkaracağına yorumlanır. Rüya sahibi yaşadığı sıkıntıları, geçirdiği zor günleri çevresiyle paylaşmayacağını, kendisi ile yakından ilgilenen ailesini ve dostlarını sıkıntınızı sordukları için onları kıracağınıza, bu tutumunuzla çevrenizden birçok dostunuzun uzaklaşacağını yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek

Rüya sahibi rüyasında beyaz yılan görmüşse bu kişinin çok büyük Sıkıntılı günler geçireceğine gerek iş gerek uğraştığı konu üzerinde büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına, yaşadığı kötü günleri ailesinden ve çevresinden yardım alarak yeneceğine yorumlanır.

Rüyada Boynuna Beyaz Yılan Dolandığını Görmek

Rüya sahibi için sahip olduğu malların fitre ve zekâtını vermediğine yorumlanır.

Rüyada Yılanın Kendisiyle Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibi için: kendine düşmanda alıcı sevinçli bir habere ve hayır görmeye yorumlanır.
Rüyada beyaz yılan sokması: Rüya sahibi yapmayı düşündüğü bir işte Daha hazırlık aşamasındayken rakipleri tarafından büyük bir aldatmacaya uğrayıp ve kandırılacağına, maddi açıdan büyük zararlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibi rüyasında beyaz bir yılan öldürdüğünü görmüşse bu hayırlara yorumlanır kişinin Kötü insanlara karşı tedbirli olup onlardan uzak kalacağını, art niyetli insanlarla arkadaşlık kurmayacağına, kendisine zor duruma düşürmek isteyen kurnaz insanlardan uzak kalarak, büyük bir zarar ziyan dan, isminin lekelenmesinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Kovaladığını Görmek

rüya sahibinin gerekir gerekse sosyal çevresinde sergileyeceği olumsuz ve sert tutumlar, kişiyi Maddi manevi büyük zararlara uğratacağını, rüya sahibinin katı tutumunun devam etmesi halinde kayıplarının çok büyük olacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek

rüya sahibinin normal hayatında uzun zamandır yaşadığı tutarsızlıklardan kurtulacağına, zarar gördüğü çevresinden ve arkadaşlarından uzaklaşarak daha sakin ve güzel günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılandan Korkarak Kaçtığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında gördüğü yılandan korkarak kaçması, yaptığı zararlı bir işi, ailesi ve yakınlarından saklayacağına, düşeceği kötü durumdan kurtulmak için çeşitli yollar deneyeceğini, yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılandan Kaçmak

Rüya sahibi için, yaptığı işte ailesinin ve çevresinin başkasından bakıp, bulunduğu ortamdan, çevresinden uzaklaşacağını, Bu sayede yapacağı işte başarı elde edeceğine yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.