5 Aralık 2022 - Pazartesi
Ana Sayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

BiRuya.Net sitemizde kullanıcıların güvenliği ve gizliliği her zaman ilk önce gelmektedir. Bu doğrultuda yayın politikamız kullanıcılarımız için özenli ve itinalı bir şekilde düzenlenmiştir.

Sitemizde 3. taraf reklam hizmetleri ve diğer site reklamları gözlenebilir. Sitemize ziyaretiniz sırasında ilginizi çekecek reklamlar görüntülenebilir. Ziyaretiniz sırasında bilgisayarınızdaki çerezlerden yararlanılarak ilgili bölüm için ilginizi çekecek reklam ve anketler görüntülenebilir.

BiRuya.Net sitesi için dilerseniz bu çerezleri tarayıcınızın ayarlarından kapatarak yada engelleyerek bu verilere ulaşılamamasını sağlayabilirsiniz.

  1. Sitemiz Google firması reklamları ile ortak çalışmakta olup karşınıza çıkan reklamlardaki sitelerle gösterilen reklamlar, anketler vb. ilginizi çekecek içerikler BiRuya.Net sorumluluğunda olmayıp, tamamen kullanılış esasları kullanıcı yani sizlere ait olduğunu unutmayınız.
  2. Sitemizde gerek ana sayfa gerek diğer yayınlanmış sayfalarda direkt olarak anlaşmalı diğer sitelerden reklam, banner, içerik vb. unsurlar taşıyabilir. Bu unsurlara tıklayıp tıklamamak 1. bölümdeki gibi tamamen sizlere aittir.

BiRuya.Net sitesine yaptığınız her yorum, önce yetkililer nazarında incelenip uygun görüldüğünde herkese açık bir şekilde yayınlanmak suretiyle onay verilir. Gönderdiğiniz yorumlardaki müstehcen ve kötü olan her cümlenin sorumluluğu tamamıyla size aittir. Sitemize gelen bu kötü yorumların neticesinde, haddin aşıldığı apaçık ortada olan durumlarda  adli mercilerde bilgilerinizi tamamen paylaşıp hakkını arayabilir.

BiRuya.Net sitesine yaptığınız yorumunuzu sildirmek ve bilgilerinizi tamamen kaldırmak gibi bir düşünceniz var ise lütfen bize iletişim bölümünden ulaşınız.

BiRuya.Net sitesine herhangi bir saldırı / engelleyici unsur yapılma durumunda gerekli incelemeler neticesinde ip adresiniz tespit edilerek yine gerekli adli mercilere tüm bilgileriniz paylaşılması hakkına sahiptir.

Yapılan tabirlerin yanlış, kopya, esinlenme olduğunu düşünüyorsanız, iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek inceleme neticesinde en kısa sürede sitemizden kaldırılacak yada düzeltilecektir.